Ok.Gural - альтернативне ювелірне мистецтво

 Ok.Gural - альтернативне ювелірне мистецтво

Альтернативне ювелірне мистецтво Ok.Gural- аксесуари для жінок, створені дизайнером-митцем. Це персональний бренд в якому основний акцент зосереджений на ручному розписі в авторській техніці, та нове бачення намиста і дерев'яних прикрас. Кожна деталь містить в собі енергетичний заряд. А виріб в цілому це свого роду продукт медитації автора.

 

У чому полягає унікальність?

 

Унікальність полягає в ручному розписі, складній техніці, авторських візерунках та дизайні конструкцій.

Особливістю матеріалу, який є екологічний, легкий і стійкий. Також багатофункціональність деяких виробів, що дозволяє змінювати та "підганяти" аксесуари під власницю.

Та основна з цінностей саме в техніці нанесення розпису, в стилі DotArt. Техніка яка удосконалювалась роками на художньому полотні й перемістилась на аксесуари. Кожна крапка наноситься в ручну автором-митцем. 

Основа кожної прикраси- дерево бук, міцний та легкий матеріал. Всі дерев'яні деталі в прикрасі окремо формуються, обробляються та покриваються в декілька шарів фарбою, після чого створюється точковий розпис. Після завершення розпису поверхня лакується стійким лаком, який додає зносостійкості, водостійкості та міцності виробам.

 

Прикраси мають візуальне і тактильне відчуття що створює естетичне задоволення. Так як кожна розписана цятка рельєфна, утворюється гра світла та тіней від об'ємного розпису. Створюється художній витвір, якому немає аналогів, та вирізняється своєю індивідуальністю. Витвір який підкреслює приналежність до мистецтва, власника прикрас.

Для кого створені прикраси?

 

Для жінки яка хоче виділитися, має власний стиль, не слідує за тенденціями, та цінує свою власну індивідуальність.

Для жінки яка цінує мистецтво й бажає отримати позитивний енергетичний заряд від виробів, знати історію створення та приналежність до автора-дизайнера.

З любов'ю Оксана Гураль